צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
   
* שדות חובה

מתנה רומנטית

גם אתם בחיפוש המתנה הרומנטית המושלמת? נכון, ניסינו כבר הכל, במרוץ השנים והזמן, נקפנו כל אצבע אפשרית, קנינו לאהובתנו מכל הבא ליד, מצאנו הפתעות בכל פינות חמד, קנינו מתנות ייחודיות ואילו כעת : מה עוד נותר לעשות ולקנות כאות אהבה והערכה? אז מסתבר שיש והרבה.
נתחיל מהעובדה הפשוטה שזרי פרחים הינם חסרי תחושת זמן ומיאוס. אישה לעולם תשמח לקבל פרחים במפתן ביתה, תתלהב ותתרגש בכל מראית מחשבה בקבלת זר פרחים מהודר ומרהיב עין.
ובמידה ובכל זאת אתה רוצה ללכת על המקוריות, ניתן לשלב בין שתי התשוקות העיקריות של האישה. הרי ידוע שאישה מתמוססת למראה זר פרחים, והרי ידוע שהיא אינה יכולה לסרב לטעמו הנפלא של שוקולד נימוח בפיה.
אז נכון, ניתן לשלב בין השניים. אנו מציעים להפתיע את בת זוגתך בהפתעה ייחודית ויצירתית כאחת.
באפשרותך להזמין ממגוון הזרים המתוקים שברשותנו ולהפתיע במתנה רומנטית בצורה יוצאת דופן כהפתעה שתיזכר לאורך זמן.
לא עוד זר עלוב ופשוט של פרלין בודד, אנו מציעים זרים ענקיים עם עשרות ממתקים שזורים בתוכם , באריזה יוצאת דופן ומרהיבת עיניים בצבעוניות ובהיצע ענק של ממתקים ושוקולדים.
מתנה רומנטית בעידננו, חייבת להיות ענקית ומרשימה, נושא "שיחת היום" אצל הנשים והמשפחה, ולא פחות חשוב מחויבת בסיפוק דעתה של האישה . אנו מספקים את הפתרון המושלם: שירות משלוחים עד הבית, זמינות בשעות רבות, הבטחה להגעה מינימאלית בפרק זמן של עד ארבע שעות ממועד ההזמנה.
אנו מבטיחים שירות יוצא דופן, אמצעי תשלום נוחים, יחס חם ופרטני ואחריות למוצרינו. הנאמר מתייחס ללשון זכר אולם זו מתואם כמובן גם בלשון נקבה. ישנו פתגם האומר כי הדרך לכיבוש הגבר הינו במעלה קיבתו.
איזהו האדם אשר יסרב לחדשנות ויצירתיות שכזו , וימלא את שביעות רצונו על כך. ידוע לרוב כי שוקולד מכיל חומרים כימיים המשחררים הורמונים שונים המספקים הנאה לגוף, תחושת מיניות , ריגוש וסיפוק.
שוקולד אכן מתאים לכל מאורע ולכל מועד משמח. אין ספק שלבסוף העניין יישאר בפיכם טעם מתוק בלבד, מכל הבחינות.