צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
   
* שדות חובה

חנויות פרחים

תרים אחר חנויות פרחים אמינות ואיכותיות? מחפשים אחר החנות האולטימטיבית לאחר אכזבות חוזרות ונשנות מחנויות שונות? אנו ללא ספק הכתובת שהינכם מחפשים זמן רב.
"פרח יקר" הינה החנות המקצועית והאמינה ביותר בשוק. אנו מתמחים בשזירת פרחים על הצד הטוב ביותר, מעניקים שירותי משלוחי פרחים לכל הארץ, ללא תשלום דמי משלוח.
אנו נספק זרי פרחים ומתנות שי לכל מאורע ולכל אדם באשר הוא, לפי בחירות אישיות ועל פי טעמו האישי של הלקוח. אנו פונים לקהל הישראלי באשר הוא, לכלל המגזרים , בכל ימי החגים והצום, המועדים והמאורעות השונים.
כלל עובדינו עברו הכשרה מקצועית והינם מומחים בתחום הפרחים. מטרתנו הוא במדד שביעות הרצון של הלקוח ושל מקבל הזר או השי , נפעל ללא לאות לשיפור תמידי של שירות הלקוחות ואיכות המוצר, ונתחייב לזמן משלוח מינימאלי , לאיכות המוצר ולקבלה באיכות חסרת פשרות.
אנו ספקי משלוחי זרים גדולה של משרדי הממשלה , העיריות ברחבי הארץ, גופי המשק הגדולים, גופים עסקיים בכירים וכמובן הצרכניים הפרטיים שזוכים לאותו שירות ככל אדם.
הצוות העובד ב"פרח יקר" הינו בעל ניסיון והכשרה , וישמח להעניק את שירותיו וידיעותיו המקצועיות בפני קהל הלקוחות. נשמח לסייע ולהמליץ אודות זרים ומתנות שונות, בהתאם למאורע ולבקשותיו של הלקוח.
מחפש הפתעה נעימה לאהובה? קרוב משפחה או כל אדם אחר לרגל מאורע מסוים? מה יותר פשוט משליחת זר פרחים יפייפה ומרגש, המתנה הקלאסית-תמיד עובדת! הפרחים ישמחו את קרוביך, יעלה בהם חיוך רחב במתנה אולטימטיבית של פרחים.
אין בנמצא אדם שלא ישמח לקבל זר פרחים לאות הערכה ותודה. ישנם המכחישים בתוקף ובאסרטיביות , אולם ידוע לכולנו, שברגע שהשליח יעמוד בפתח הדלת, לבם יימס.
כאשר אנו חושבים על זה , הפרחים עוברים אתנו במהלך החיים, בכל מאורע כגון ימי הולדת , מאורעים משמחים כגון לידות, בעתות של אהבה וזוגיות וגם בעתות של אבל , משבר ויגון.
הפרחים תמיד מיטיבים להוסיף נופך וצבע חדש במחוזותינו , בקישוט אלגנטי וקלאסי את ביתנו. אם תשאל מעצב פנים מהו הדרך הנוח, הפשוט , הזול והטוב ביותר להארת ביתך, הוא ייענה לך ללא היסוס- הצפתו בזרי פרחים צבעוניים וטבעיים.
מראית העין לא משקרת, הפרחים הינם הקישוט הנפלא ביותר.
אנו ב"פרח יקר" נשמח לענות על כל צרכיך, ונעזור לך בהגשמת שמחת מקורביך. בעזרת השירותים שאנו מציעים ניתן לבצע שליחת זרי פרחים, מתנות שי וזרים מתוקים לכל הארץ, במחירי סבירים וללא כל עלות משלוח.
נתחייב לזמן הגעה של עד 4 שעות ממועד ההזמנה. ניתן לבצע הזמנותיכם ישירות דרך האתר או לחילופין דרך מספר הטלפון שלנו.
בין שלל מוצרינו ניתן להזמין סידורים, משלוחי פרחים, מתנות שי לאירועים שונים, זרים מתוקים, זרי שוקולד, יינות, ברכות ועוד כהנה וכהנה.
כלל מוצרים אלו ניתן לבדוק באתר ובקטלוג החנות אותו ניתן להשיג בחנות הפרחים.
במידה ואינך מוצא ר פרחים או כל שי אחר וכאשר שום דבר אינו מתואם בדיוק לפי חיפושך, ניתן לצלצל אלינו בשעות העבודה ולהיוועץ עם שזרת פרחים מקצועית שתעניק את השירות הטוב ביותר בבחירת הזר או המתנה לאירוע המדויק ובהתאם לרצונותיו של הלקוח.
אנו שמים דגש מיוחד על אחידות זרי הפרחים המדויק כפי שהוצע ללקוח. במידה ואזל אחד מזן הפרחים במלאי , נתקשר באופן מיידי ללקוח ונציע לו את האפשרויות המוצעות לפניו באלטרנטיבות ראויות. כל תמונה, כל הבטחה טלפונית בסידור הזר תתבצע, אלא אם כן יימסר אחרת למזמין הזר.
כלל חנויות הפרחים הפועלת עם הרשת מחויבת באחידות הזר ובמפרט המדויק של הזר שהוזמן על ידי הלקוח ועל כן כל שינוי יימסר מיידית ללקוח.
בכך אנו מבטיחים שקיפות מוחלטת בכל אשר הזר המוצע ללקוח. מלבד זרי הפרחים הקונבנציונאליים והקלאסים, ניתן להזמין גם זרי שוקולד וזרים מתוקים אחרים, בחדשנות מופלאה ובהפתעה יצירתית אמיתית שתעלה באופן מיידי חיוך על פניו של מקבל הזר.