צרו קשר

* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* תוכן הפנייה:
   
* שדות חובה

זר שוקולד

אין מתנה מלהבה וחדשנית יותר מאשר זר שוקולד. בשילוב המוצלח של המתנות האהובות: שוקולד ופרחים- התקבל הזר המיוחד הנ"ל. צורתו המרשימה של זר השוקולד , צבעו העז, ייחודיותו, רעננותו, וכמובן טעמו הנפלא הופכים אותו לחוויית נתינה וקבלה שונה מכל אשר הכרתם.
לכל מאורע באשר הוא : לימי הולדת, לימי אם ואב, ימי נישואין, חתונות, לתשומת לב, לזוגיות ואהבה או לכל מאורע אחר. אט אט סיגלנו לעצמנו שפה מיוחדת בשפת הזרים המתוקים, אותה ניתן לפרש על פי הצבעים המיועדים בה.
להלן הפירוט המתקתק: ירוק מסמל צמיחה ושגשוג, בריאות וגהה ובין היתר גם הערצה. אדום מפרט תשוקה , עוז ואומץ, רומנטיקה וחיזוק. ורוד מסמל שמחה, הרמוניה, וכל פידבק של הערכה. כתום הינו הסממן לתודות, כיף,גדול ואושר ובין היתר בהצלחה.
צהוב מסמל שמחה, תמימות וילדות, חברות, החלמה מהירה וסימן להתחלה חדשה. סגול הינו סממן לנועזות, להערצה, לקסם, לקלאסיות ואלגנטיות ולהחלמה מהירה. לבן מסמל טוהר ונאמנות, קדושה ונישואין, יושר ואהבת נצח.
בין היתר גם לשילובי הצבעים השונים התלויים זה ברשתו של האחר , משמעויות חבויה. ורוד ולבן מסמל בעיקר תשוקה , הרגשת סימפטיה וכנות. אדום וכתום הינם סממנים היוצרים ביחד איחול מזל טוב ומסירת תודות.
אדום ולבן מסמלים את אהבת הנצח, תשוקה , אינטימיות. סגול בשילוב ורוד מסמל מציין הערצה ובין היתר גם תקווה לעתיד טוב.
סגול בשילוב לבן מציין כל פיצוי, מילות מחילה ופיוס. ירוק וצהוב מסמל הצלחה עתידית, פידבק לעשיית העבודה, ושמירה על הנועזות.
כתום צהוב הינו סממן שותפות טובה, חברות נאמנה וכדומה. צבעי הקשת מסמלים שטף רגשות ושמחה.